Kupić Levitra bez recepty

Levitra to bardziej nowy środek, a więc łatwo się domyślić, że opracowując go, naukowcy wzięli pod uwagę wszystkie wady i pozbyli się ich. Spowodowało to szybko rosnącą popularność leków.Sprzedaż Levitry już od pierwszych latach jej pojawienia się na rynku farmaceutycznym zyskała ogromne ilości.

Składnikiem aktywnym leków jest Vardenafil. On został opracowany jako środek rozszerzający naczynia krwionośne. Podczas badania właściwości substancji zaobserwowano jej wpływ na wytrzymałość erekcji.Od tego czasu zaczęły się nowe badania substancji. W ich wyniku powstał lek Levitra. Wkrótce pojawiła się okazja, aby kupić Levitrę w Polsce.

Opis preparatu

Levitra jest znacznie bardziej doskonała niż jej poprzedniki. To wielki sukces w rozwiązaniu problemu dysfunkcji erekcji, w przypadku jakichkolwiek przyczyn zaburzeń oraz jakichkolwiek stopniach ciężkości.Jednocześnie lista przeciwwskazań do jego stosowania jest znacznie krótsza, a efekty uboczne to niezwykle rzadkie zjawisko. Czas optymalnego efektu leku – 6-8 godzin.Jego wielką zaletą jest fakt, że stosowanie jest kompatybilne z alkoholem i jedzeniem.

Vardenafil. Jego mechanizm działania

Vardenafil to aktywny składnik Levitry. To właśnie on decyduje o właściwościach i skuteczności leku. Vardenafil przyspiesza przepływ krwi i krążenie krwi w penisie staje się aktywne. Podczas podniecenia seksualnego (i tylko wtedy) krew wypełnia penis i zapewnia potężną erekcję. Enzym PDE-5 jest wytwarzany przez organizm po stosunku płciowym. Pobudza przepływ krwi z naczyń krwionośnych penisa i powrót do normalnego stanu. Vardenafil na jakiś czas hamuje jego wytwarzanie, pozostawiając prącie w stanie wzbudzonym na dłuższy okres.Stosunek płciowy staje się nieco dłuższy. Ta substancja czynna zaczyna skutecznie działać, zaledwie po 20-30 minutach po spożyciu.

Jak kupić Levitrę w aptece online

Sprzedaż Levitry realizuje się w sieci aptek i tylko na receptę. Oznacza to, że jeśli chcą Panowie kupić Levitrę i używać jej przez cały czas, będą musieli Panowie dość często bywać w klinice w kolejce przed gabinetem lekarskim.Gdy zabraknie pigułek, wypisanych na jedną receptę, trzeba będzie iść po następną. W naszych czasach, gdy liczy się każda minuta, to jest bardzo niewygodne!Zamówienie Levitry do regularnego stosunku może być kosztowne i nie ma sensu.

Przez kilka lat najbardziej wygodny i niedrogi wariant to zakup generyku Levitry. Sprzedaż leków generycznych Levitry realizuje się bez recepty. Dlatego przed użyciem, trzeba tylko raz pójść do lekarza i skonsultować się na temat możliwości stosowania, dowiedzieć się, czy są jakieś przeciwwskazania i wraz z lekarzem ustalić optymalną dawkę. Po tym zabiegu można zamówić Levitrę online już w ciągu pięciu minut.Przy czym ten zakup będzie kosztować dziesięć razy taniej niż kupowanie oryginalnych środków.

Generyki Levitry

Leki generyczne to kompletny analog oryginalnego leku, wydany według jednego wzoru chemicznego, ale przez innych producentów. Analogi są zbudowane z tego samego składnika czynnego, te same właściwości i skuteczność co i oryginał.Niezawodność producenta decyduje o jakości tych srodków. Można będzie kupić generyki Levitra od kompetentnych producentów z całego świata, a zatem mają wysoką jakość i skuteczność.Dlaczego ceny leków generycznych są znacznie niższe niż oryginalne.

Ważną zaletą generyków Levitry to kilkakrotnie niższa cena. Analogi wytworzone są według gotowego wzoru. Przy czym nie spędza się ogromnych pieniędzy na badania, rozwój technologii produkcji, reklamę i tp.Producenci korzystają się z wyniku, a zatem koszt własny analogów jest kilka razy niższy, co oznacza, że niższa jest i cena.

Generyk Levitry:
  • - wzmacnia erekcję i dłużej utrzymuje penis w stanie erekcji;
  • - zwiększa wrażliwość narządów płciowych;
  • - sprawia jaśniejsze i bardziej intensywne wrażenie podczas bliskości.

Postać leku i dawkowanie preparatu Levitra

Jest to kolejna bardzo ważna zaleta leków generycznych. Ich dawkowania i postacie są tak zróżnicowane, że każdy znajdzie najwygodniejsze dla siebie. Chociaż oryginalny środek jest dostępny jedynie w postaci tabletek do połykania.

  • - w postaci tabletek o dawce 10, 20, 40 i 60 mg vardenafilu.
  • - forma żelu.
  • - kapsułki wypełnione płynem.
  • - drażetki do ssania i żucia.

Sposób podawania i dawkowanie

Najbardziej popularna dawka to 20 mg. Ale w każdym przypadku, należy ustalić ją indywidualnie z lekarzem. Przy stosowaniu różnych form postaci leku należy wziąć pod uwagę prędkość początku działania.Tak więc, tabletki do podawania doustnego powinny być brane wcześniej niż inne rodzaje – 30 minut do bliskości, żele i pastyłki – 10-15 minut, kapsułki – 15-20 minut.

Ale dla wszystkich form jest obowiązkowa przerwa między stosowaniem, musi wynosić nie mniej niż jeden dzień. W tym czasie substancja jest całkowicie wyłączona z krwi i nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania.